top of page

Chyba wszyscy mamy świadomość, że zdarzają się w życiu ludzi sytuacje, kiedy nie są w stanie sobie sami poradzić, kiedy ich życie „wywraca się do góry nogami”, kiedy to dysponując wszystkim, co posiadają, wszystkimi im dostępnymi zasobami i umiejętnościami nie są w stanie uratować sobie lub bliskiej osobie - którą tak bardzo kochają - życia lub zdrowia... Kiedy pojawiają się problemy, wielkie problemy, które pojedynczych ludzi po prostu przerastają, czujemy, że powinniśmy im w jakiś sposób pomóc... Nie potrafimy przejść obojętnie wobec ludzkiego cierpienia i bezsilności. Jednak mamy świadomość, że człowiek w pojedynkę niewiele jest w stanie zdziałać, dlatego chcemy by Fundacja jednoczyła ludzi we wspólnym czynieniu dobra, gdyż wiemy, że razem mamy wielką moc! Nie popełniajmy tego błędu, kiedy to nie robimy nic, bo możemy tylko trochę... Zróbmy wszyscy choć trochę i patrzmy jak niemożliwe dzięki wspólnym staraniom staje się możliwym...


Możesz być pewien, że udzielone przez Ciebie wsparcie zostanie maksymalnie dobrze wykorzystane i w najbardziej efektywny sposób trafi do potrzebujących. Wszyscy kierujący i wolontariusze Fundacji pełnią swoje funkcje nie pobierając żadnego wynagrodzenia. Wszystko, co zostanie przekazane Fundacji dla konkretnych osób, trafi właśnie do nich, a w przypadku zaspokojenia tej konkretnej potrzeby – zostanie przekazane na inne wartościowe cele realizowane przez Fundację.


Bardzo nam również zależy by być Fundacją, która spełnia oczekiwania ludzi, zarówno potrzebujących pomocy, jak i pomagających. Zatem jeśli masz jakieś sugestie, pomysły czy zastrzeżenia podziel się nimi z nami - wówczas będziemy w stanie to poprawić. Możesz też do nas dołączyć i sam mieć aktywny wpływ na nasze projekty. Zapraszamy i dziękujemy!

bottom of page